akvarium pet shop

Нова Локација

НоватаАквариум Пет Шоп продавница за миленици се наоѓа до трговскиот центар Антико, Карпош IV во непосредна близина на Skopje City Mall со лесен и удобен пристап од сите делови на градот, голем бесплатен паркинг и сите потребни услови за секогаш пријатен и практичен шопинг за сите категории потрошувачи.
Akvarium Pet Shop ги применува европските стандарди за квалитетен и фер бизнис, а нашите вредности се првенствено среќата на миленичињата, безгрижноста на сопствениците, почитта кон вработените и соработниците, подобрување на општеството и зачувување на животната средина.

Видете каде се наоѓаме

Најквалитетните брендови

СÉ за вашите миленици

Ние сме вашата локална продавница за миленичиња за сите ваши потреби за животни. Ви ги нудиме најпознатите и најквалитетните брендови за храна за вашите кучиња, мачки, птици мали животни. Што и да ви треба, ние го имаме!

Прибор за сите видови миленици

Премиум квалитетни производи за сите видови на миленичиња од најквалитетните светски марки. Рачно изработена облека, јаки поводници, ремени, кревети, играчки и грицки.

20% попуст Сабота
2 Октомври

Нарачајте и ние ќе ви доставиме

Бесплатна достава во Карпош

Во Ѓорче Петров, Влае, Тафталиџе и Карпош при нарачка над 1500 денари, производите ИСТИОТ ДЕН, БЕСПЛАТНО ви бидат доставени до вашиот дом

до продавницата

Мали миленичиња и птици

повелете во нашата продавница

Ние исто така имаме доста добар избор на мали глодари, зајчиња, риби, влекачи, птици и водоземци за продажба. Секогаш настојуваме да се осигураме дека сопствениците знаат сè што треба да знаат за нивниот нов миленик, па ако имате било какви прашања или пак ако не сте сигурни кое ќе биде најдобро домашно милениче за вас и вашето семејство, ние сме повеќе од среќни да помогнеме! 

Shop Now

Производи на неделата

СЛЕДЕТЕ не на Instagram

Cannot call API for app 380204239234502 on behalf of user 10209204073735417